Yaşam

Aybüke ve Tolga’nın Rekoruna Bugün Televizyon Dünyasında Neler Oluyor?

26 Şubat Pazar günü televizyon ve dizi dünyasında yaşanan son dakika gelişmeleri ve olayları sizler için derledik.

1. Survivor’da bu sezon yarışmacıların kendi istekleriyle yarışmadan ayrılmalarına izin verildi. Bu nedenle Berdan Mardini, Seçkin Piriler, Yusuf Güney ve Chaby yarışmadan ayrıldı. Ara verilen çekimlerin ardından devam eden Survivor’da başka bir yarışmacının kendi isteğiyle ayrıldığı belli oldu. Ayrıca bir başka yarışmacının sakatlığı nedeniyle diskalifiye edilmesi gündeme geldi. Bakalım bu hafta Survivor’da neler olmuş?

2. 6 Şubat Pazartesi günü meydana gelen 7,7 büyüklüğündeki depremin ardından tüm kanallar yayınlarına ara verdi. ATV ekranlarında yayınlanan Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı, ilk gün yardım kampanyasını duyurmak için kısa bir yayın yaptı ve ardından yerini Deprem Özel Bülteni’ne bıraktı. Deprem bölgesinde kaybolanları bulmak için 20 Şubat’ta yayın hayatına devam eden Müge Anlı, 5 günde 3 dosyayı başarıyla aydınlattı!

3. Kısmetse Olur Aşk programından kendi istekleriyle diskalifiye edilen Tolga Kandemir ve Aybüke Çangal çifti, açıklama yapmak için açtıkları TikTok canlı yayında anında 150 bin izleyiciyi aşarak TikTok Türkiye rekoru kırdı!

4. Deprem bölgelerinde evini kaybeden depremzedelerimiz için başlatılan ‘Evim Evin Olsun’ kampanyasına ATV dizisinin sevilen oyuncuları dahil oldu.

Gerçek bir hikayeden uyarlanan 5. Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Bennu Yıldırımlar, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk ve Emre Kıvılcım’ın paylaştığı Veda Mektubu dizisi bu akşam 20:00’de KanalD’de başlıyor!

derik-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu