Haber
Ali Babacan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı
![](https://haber-hemsin.com.tr/wp-content/uploads/2023/05/ali-babacan-1-mayis-emek-ve-dayanisma-gununu-kutladi-EWqgeErt.webp)
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, “Alnının ve aklın teriyle çalışan Türkiye’nin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun. Güvenle üreteceğimiz günlere. bolluk ve bereket içinde yaşamak ufukta. Birlikte başaracağız.”
Ali Babacan, bugün 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü münasebetiyle Twitter hesabından bir tebrik mesajı yayınladı. Babacan’ın mesajı şöyle:
“Alnının teri ve aklıyla çalışan Türkiye’nin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun. İnançla ve garantili koşullarda üreteceğimiz, bolluk ve bereket içinde yaşayacağımız günler ufukta. Hep birlikte başaracağız. “