Ekonomi

200 milyon kullanıcıya açılan Conflux (CFX) yükselişini sürdürüyor

Altcoin projelerinde hareketlilik devam ediyor. Düşük piyasa değerine sahip bir dizi kripto projesi, rakiplerinden olumlu bir şekilde farklılaşmaya devam ediyor. Son 24 saatte kaydettiği ivme ile dikkatleri üzerine çeken altcoin, İzdiham(CFX) oldu.

Bir süredir 0,030 dolar civarında seyreden CFX, son 24 saatte fiyatını 0,080 dolara çıkardı. %120’yi aşan bu yükseliş döneminde CFX paritelerindeki işlem hacimleri 20 kat arttı.

Projenin toplam piyasa değeri 150 milyon doları aşmayı başardı.

Küçük Kırmızı Kitap Antlaşması Karışıklık Yaratıyor (CFX)

Bu yükselişteki en önemli etken Çince Çin’in Instagram’ı olarak bilinen Little Red Book’tan (XiaohongShu) Conflux altyapısını platforma entegre edeceğini duyuran haber geldi. Kullanıcılar, “R-Space” adı verilen dijital koleksiyon bölümünde NFT’leri profil sayfalarında görüntüleme şansına sahip oldular. Conflux resmi hesapları da dün yaptıkları paylaşımlarla bu haberleri doğruladı.

Böylece Conflux 200 milyondan fazla potansiyel kullanıcıya ulaşmıştır. Conflux CTO’su Ming Wu, yan kuruluş hakkında şu açıklamayı yaptı:

İzdiham; PoW ve PoS kurulumunu hibrit olarak kullanan Layer 1 projesi olarak bilinir. Ağın yerel kripto varlığı CFX, yazının yazıldığı sırada 0,077 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale ilk olarak BeInCrypto’da yayınlanmıştır.

payas-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu