Haber

Akşener, Anıtkabir Özel Defteri’ne yazdı, sosyal medyada yorumlar uçuştu: Bu yazı saf mı?

İyi parti Başkan Akşener, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle, kadın ve partililerden oluşan heyet ile Aslanlı Yolu boyunca yürüyerek Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine geldi. Akşener’in mozoleye çiçek bırakmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu. Saygı duruşu sırasında Akşener’in asker selamı vermesi dikkat çekti.

“TARİHİ BİRLİKTE YAZACAĞIZ”

Misak-ı Milli Kulesi’ne giden Akşener, Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı. Akşener, “Sevgili Atatürk, medeniyet yolunda Türk milletine en büyük armağanınız olan Cumhuriyetimizin 100. yılında bir kez daha huzurunuzdayız. Bizler eşitlikle bugünlere gelmiş köy kızlarıyız. Cumhuriyetimizin bize sunduğu imkanlarla, zor şartlar ve imkansızlıklar arasında, pes etmeyen, yılmayan, emeklerinden asla vazgeçmeyen Türk kadınlarıyız. Türk kadını güçlüyse Türkiye güçlü olur.Bu bilinç ve inançla vatanımıza ve milletimize sahip çıkacağımıza bir kez daha söz veriyoruz.Vatanımıza ve milletimize sahip çıkacağımıza bir kez daha söz veriyoruz.Durmadan çalışacağız, çocuklarımızın geleceği için mücadele edeceğiz, Cumhuriyetimizin yeni yüzyılında kadınlarla birlikte tarih yazacağız.” o terimlerini kullandı.

YORUMLAR HAVADA UÇUŞ

Akşener’in sosyal medyaya yansıyan notu kullanıcıların dikkatinden kaçmadı. Parti başkanının yazısındaki düzene dikkat çeken kullanıcılar, bahisle ilgili onlarca yorum yaptı.

O gönderilerden bazıları:

pasinlerajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu