Yaşam

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir dolaştı mı? Gerçek kısa sürede ortaya çıktı

Yalıçapkını dizisinin başrol oyuncuları Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in isimleri bir süredir aşk iddiasıyla anılıyor. Oyuncu Mert Yazıcıoğlu ile 4 yıllık ilişkisini aralık ayında sonlandıran Saraçoğlu, bu saldırıyla ortalığı karıştırırken, sosyal medyada yayılan bir manzara kafasını karıştırdı.

“AFRA SARILDIĞI KİŞİ DEĞİL”

Gossippasta Instagram hesabına yüklenen görüntüde, Saraçoğlu ve Demir’in İstanbul sokaklarında gezdiği iddia edildi. Görüntünün sosyal medyada yayılmasının ardından ikilinin arkadaşlarıyla bir mekanda bir arada olduğu öğrenildi. Çiftin videoda birbirine karıştığı iddia edilirken gerçek kısa sürede ortaya çıktı. Saraçoğlu’nun kıyafetlerini inceleyen kullanıcılar, Demir’in sarıldığı kişinin başka biri olduğunu söyledi. İkili ise haklarında çıkan aşk tartışmasına sessiz kalmaya devam ediyor.

4 YILLIK İLİŞKİYE SON VERDİ

Yalı Çapkını dizisindeki “Seyran” karakteriyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan Afra Saraçoğlu, Aralık ayının son günlerinde Mert Yazıcıoğlu ile Instagram hesabından ayrıldığını duyurmuştu. Tartışmalara üçüncü bir kişinin girmediğini, aksine güzel oyuncu, “4 yıldır çok mutlu bir ilişkimiz vardı. Kararı birlikte aldık, dostluğumuz devam ediyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu